Skip links

Pompa

—Omurga MAKİNA

Pompa

Her türlü akışkanın transferini sağlayabilmek için, birbirini tamamlayan ürün programına sahip Avrupa menşeli dünyaca tanınmış üretici firmaların Türkiye temsilciliğini ve distribütörlüğünü yürütmekteyiz

—Omurga MAKİNA

Pompa Yedek Parça

Satışı ve bakımı yapılan her türlü pompanın orijinal yedek parçaları yurt içi ve yurt dışından temin edilmektedir. İhtiyaç dahilinde gerekli yedek parça imalatları tarafımızca yapılmaktadır.

Yedek parça temin ve stokları ekipman verimliliği ve sürekliliğinde önemlidir.

pompa yedek parçalar

Pompa Yedek Parça

omurga makina salmastra temini

Mekanik Salmastra

—Omurga MAKİNA

Mekanik Salmastra

Mekanik salmastralar; pompalar, kompresörler ve reaktörler için biri hareketli, diğeri sabit iki dinamik yapı arasında akışkan sızıntılarının giderilmesi, basınç kayıplarının önlenmesi için kullanılmakta olup, Avrupa menşeili dünyaca tanınmış Depac markanın Türkiye distribütörlüğünü yürütmekteyiz. .

—Omurga MAKİNA

Atex Kaplin

Kaplinler; dönel hareketli bir ekipmanın dönme hareketini, diğer bir ekipmana iletmek için kullanılan makina parçaları olup, İtalya menşeili dünyaca tanınmış Sit Drive markanın Türkiye distribütörlüğünü yürütmekteyiz.

Atex Kaplin

Yağlayıcı Ekipman Temini

Yağlayıcı Ekipman

—Omurga MAKİNA

Yağlayıcı Ekipman

Yağlayıcı ekipmanlar; işlevini yerine getirebilmesi için içerisinde yağ bulunan redüktör, dişli kutusu vb. ekipmanların yağ seviyesini gözetlemek için kullanılmakta olup, Almanya menşeili dünyaca tanınmış Mertens markasının Türkiye distribütörlüğünü yürütmekteyiz.

Home
Account
Cart
Search
Explore
Drag