Skip links

Apex TVL Serisi Pompa

Apex TVL Serisi Pompa

TVL Pompaları

Apex Pumps TVL pompa serisi, bir tanka, çukura veya hazneye monte edilen dikey ana pompalardır. Pompalar, kapağın herhangi bir tank üst kısmına uyacak şekilde tasarlanabilir. Şaft, şaftın tepesindeki bir baskı yatağı ve gerektiğinde daha fazla yağlanmış hat şaftı yatakları ile çarka bitişik bir ürün yağlanmış sentetik kovanlı yatak tarafından desteklenir.

Description

TVL Pompaları

Apex Pumps TVL pompa serisi, bir tanka, çukura veya hazneye monte edilen dikey ana pompalardır. Pompalar, kapağın herhangi bir tank üst kısmına uyacak şekilde tasarlanabilir. Şaft, şaftın tepesindeki bir baskı yatağı ve gerektiğinde daha fazla yağlanmış hat şaftı yatakları ile çarka bitişik bir ürün yağlanmış sentetik kovanlı yatak tarafından desteklenir.

Özellikler

– Müşteri gereksinimlerine göre tasarlanmış ve üretilmiştir
– ATEX Direktifi 2014/34/EU seçeneği mevcuttur

Avantajlar

– Kapsamlı ürün yelpazesi mevcuttur

–Tüm tank üstlerine uyacak şekilde özelleştirilebilir taban

– Enerji tasarrufu için IE3 motorlarla birlikte verilir
– Yarı açık vorteks çarklar da mevcuttur

Çalışma aralığı

– 1080 m3/saate kadar maksimum akış hızları
– Boşaltma flanş boyutları 32 mm – 250 mm
– Flanş değerleri BS4504 PN16, BS4504 PN25, BS4504 PN40, ANSI 150RF veya 300RF

Uygulamalar

– Su temini
– Soğutma suyu
– Klima
– Isıtma sirkülasyonu
– Endüstriyel sıvılar kimyasallar
– Deniz suyu
– Yağlar çözücüler ve proses sıvıları
– Su kültürü
– Eletroforetik boya

Çalışma basıncı

Dökme Demir pompalar 16 Bar çalışma basıncına sahiptir.
Daha yüksek çalışma basınçları için daha yüksek dereceli flanşlar, dökme çelik ve paslanmaz çelik pompalar temin edilebilir. Tüm pompalar, nominal çalışma basıncının 1,5 katına kadar hidrostatik olarak test edilmiştir.

Malzemeler

Çeşitli malzemelerdeki dökümler, şirketin Bristol’deki kendi ISO 9001 dökümhanesinde, kabuk kalıplama ile gözeneksiz dökümler üretmek için Replicast yöntemi kullanılarak üretilir. Dökümler, gerektiğinde NORSOK ve NACE MR0103 standartlarını karşılayabilir.

– Dökme Demir BS-1561:2011
– Paslanmaz Çelik ASTM A351 CF8M, CF3M, CF8, CF3
– Talep üzerine diğer kaliteler mevcuttur.

Marka

Apex Pumps

Apex Pumps, çalışanlarının becerilerine dayanan başarılı bir şirkettir. 1988'den beri hem Birleşik Krallık ta hem de dünya çapında binlerce kişinin verimlilik ve güvenilirliğin birinci derecede önemli olduğu kurulumlarda çalışan yüksek özellikli santrifüj pompalar üretmektedir. Apex Pumps ürünlerinin kalitesi ve dayanıklılığı konusunda dünya genelinde sektörde söz sahibi olmuştur.Apex Pumps, endüstri, inşaat hizmetleri, su ürünleri yetiştiriciliği, petrokimya tesisi ve diğer birçok benzer zorlu uygulama için çok çeşitli santrifüj pompalar tasarlar ve üretir.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Apex TVL Serisi Pompa”
Home
Account
Cart
Search
Explore
Drag